KURUMSAL

Hakkımızda

Avukat Nedim Güneş Hasgüler,

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Avukatlık stajını Şirketler Hukuku, İcra Hukuku, Marka Patent Hukuku alanında çalışmaları olan bir büroda tamamlamıştır.

2007 yılından bu yana Ankara Barosu’na kayıtlı olarak ağırlıklı özel hukuk alanında avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Özellikle ticaret hukuku, iş hukuku ve icra hukuku alanlarında gerek hukuki danışmanlık gerekse dava ve icra takibi olmak üzere hizmetler vermektedir.

Sınai mülkiyetin korunması ve sürecin takibi amacı ile Marka Vekilliği görevinin yanı sıra, Arabuluculuk Daire Başkanlığı’na kayıtlı arabulucu olarak da hizmet vermektedir.

Zorunlu ve ihtiyari arabuluculuk olmak üzere gelen başvurulara çözüm odaklı yaklaşarak; her iki taraf ile gerekli müzakereleri yapmak suretiyle; en az maliyet ve en kısa sürede tarafların menfaatlerine uygun ve barışçıl yaklaşarak uyuşmazlıkları anlaşma ile çözüme kavuşturma hususunda hizmet vermektedir.

2015 yılından beri; Adalet Bakanlığı Bilirkişilik Bölge Kurulu’na kayıtlı olarak İş Hukuku Davalarında hesap bilirkişisi olarak iş mahkemelerinde görev yapmaktadır.

Çalışma prensibinin temelini; müvekkilleri ile kurmuş olduğu vekalet ilişkisi süresince uyuşmazlıkların çözümünü en kısa zaman dilimine indirmeyi amaçlamaktadır. İş Hukuku, Şirketler Hukuku alanlarında hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Test

Form Gönderimi

Tamam